Niezbędnik kuchenny?>

Komplet nierdzewnych garnków, szklanki luminarc, komplet zastawy stołowej, mikser, patelnia z nieprzywierającą powłoką i wiele innych akcesoriów, które są niezbędne w kuchni. Wszystko to powstało z myślą o ułatwieniu nam czynności, które wykonujemy podczas przyrządzania posiłków dla siebie i najbliższych. Okazuje się, że tak naprawdę nie potrzebujemy dużo, aby móc przygotować zdrowy posiłek na wysokim poziomie.


Co wchodzi w skład podstawowego wyposażenia kuchennego?


Okazuje się, że wcale nie potrzebujemy kilkunastu rodzajów noży, patelni, szklanek luminarc czy też szafek uginających się od najróżniejszego sprzętu AGD. Tak naprawdę to wystarczą nam trzy noże, a mianowicie jeden mały do obierania, czyli tak zwany warzywniak, drugi z cienkim i długim ostrzem oraz trzeci – duży z szerokiemu ostrzem. Jeśli chcemy być z nich zadowoleni, to należy postawić na noże wysokiej jakości, dzięki czemu posłużą nam przez długie lata, będą wygodne w użyciu, a dodatkowo będą się dobrze prezentować.


W kuchni niezbędna jest także tarka, a której można rozdrobnić praktycznie wszystko. Przydatny jest także młynek do pieprzu, trzepaczka, prosta i solidna deska do krojenia, proste szklanki luminarc, durszlak i sito, garnki w trzech rozmiarach, patelnia teflonowa i żeliwna oraz naczynie żaroodporne.


Tags: