Stelaże do biurek o regulowanej wysokości?>

Regulowane stelaże do biurek zieli się zwykle na dwie grupy - pneumatyczne i elektryczne. Czym się charakteryzują i co warto o nich wiedzieć?


Stelaże regulowane elektryczne

Stelaże tego typu znajdują zastosowanie w różnego rodzaju biurkach. Pozwalają na płynna zmianę wysokości i pozycji w czasie pracy. Większego problemu nie ma też z ich obsługą. Wysokość zmieniana jest przez naciśnięcie odpowiedniego guzika znajdującego się pod blatem. Regulacja obejmuje zwykle zakres od około 65 cm do 130 cm. Dzięki temu wysokość blatu można dostosować do wzrostu osoby pracującej przy biurku. Poza tym pozwala także na płynne zmienianie pozycji ze stojącej na siedzącą i na odwrót. Rozwiązanie to sprawdza się nie tylko w biurach, ale i pokojach dziecięcych i młodzieżowych.


Stelaże regulowane pneumatyczne

Z kolei stelaże tego typu http://biuro-serwis.pl/stelaze-do-biurek ustawia się w wybranym miejscu poprzez pociągnięcie dźwigni. Dostępne są najczęściej w dwóch wersjach do wyboru. Pierwszy wariant dołącza się do mebli lub ściany, może być on również wykorzystywany jako barek śniadaniowy lub tworzyć przedłużenie blatu. Drugi typ ustawiony jest na dwóch nogach i posiada na znaczna regulację. Można użytkować go w pozycji stojącej lub siedzącej.


Tags: