Oryginalne lampy w stylu industrialnym?>

W sklepach dostępny jest szeroki wybór różnych dodatków i akcesoriów do wnętrza. Jednym z kluczowych elementów każdego pomieszczenia jest oświetlenie, dlatego warto zainwestować w wybór efektownych, oryginalnych lamp. 

Lampy industrialne - najważniejsze cechy


Tego typu lampy mają dosyć charakterystyczny wygląd. Przede wszystkim oparte są na bardzo prostych, minimalistycznych projektach. Swoim wyglądem mają nawiązywać do wyposażenia fabryk z początków XX wieku, stąd ich charakterystyczny, przemysłowy wygląd. Industrialne lampy są najczęściej wykonane z metalu, zazwyczaj w brązowym lub szarym kolorze. Mogą być postarzane, ponieważ dzięki takiemu zabiegowi bardziej przypominają autentyczne, zabytkowe lampy. 

Do jakiego wnętrza?


Lampy w stylu industrialnym z DutchHouse pasują przede wszystkim do nowoczesnych aranżacji. Dobrze komponują się z wnętrzami, które są minimalistyczne, pozbawione dekoracji i niepotrzebnych bibelotów. Oczywiście takie lampy będą pasować do wszystkich elementów charakterystycznych dla industrialnego wystroju, na przykład surowych materiałów takich jak cegła. Duży wybór dostępnych modeli sprawia, że można znaleźć odpowiednie oświetlenie do każdego wnętrza od salonu po sypialnię.
Tags: