Eleganckie i praktyczne okna - jaki produkt wybrać??>

Okna w każdym budynku, to bardzo ważne wykończenie całego wnętrza. Nie tylko muszą pasować do ogólnego designu, lecz także powinny spełniać szereg innych cech - przede wszystkim muszą być praktyczne. Obecnie na rynku stolarki okiennej do wyboru jest bardzo wiele różnorodnych produktów, które z nich najlepiej spełniają oczekiwania klientów?

Okna drewniane - tradycja i klasyka vs praktyczność okien plastikowych

Okna drewniane to najbardziej tradycyjne rozwiązanie, które pasuje do klasycznych, eleganckich wnętrz. Nadają się one jako wykończenie zarówno mieszkań w blokach jak i domów jednorodzinnych. Współczesne okna drewniane nie mają już nic wspólnego z technologią sprzed lat - obecne produkty są szczelne i nie wypaczają się po kilku latach użytkowania. Praktyczniejszym rozwiązaniem są profile plastikowe, łatwiejsze w utrzymaniu czystości.

Okna drewniano aluminiowe - nowoczesne rozwiązanie dla wymagających

Nowością na rynku są okna drewniano aluminiowe Duo Classic. Rozwiązanie to łączy w sobie wysoki poziom estetyki, najlepsze rozwiązania technologiczne pozwalające na zastosowanie ich w budynkach energooszczędnych, jak również łatwość czyszczenia powierzchni. Wstawienie okien drewniano aluminiowych to doskonałe rozwiązanie zarówno w przypadku biura jak i mieszkania prywatnego. Cienkie ramy okien idealnie wpisują się w stylistkę każdego wnętrza, zwłaszcza tego urządzonego w stylu nowoczesnym. Połączenie drewna i aluminium w wykonaniu okien gwarantuje ich trwałość, odporność na uszkodzenia oraz komfort użytkowania.

Wybór stolarki okiennej jaka ma być zamontowana w budynku powinien być kwestią dokładnie przemyślaną - nie jest to bowiem malowanie ścian, których kolor można w prosty sposób zmienić. Na oknach nie powinno się także oszczędzać - jednorazowa inwestycja będzie służyła przez długie lata.
Tags: