Relingi kuchenne - sprytny pomysł na wykorzystanie przestrzeni?>

Relingi do kuchni (http://phu-gral.eu/pl/c/Relingi-kuchenne/493 - zobacz przykłady) to stosunkowo nowe rozwiązanie w zakresie aranżacji wnętrz. Nie tylko doskonale wygląda ale także pełni bardzo praktyczną funkcję. Relingi doskonale sprawdzają się zarówno w nowoczesnych kuchniach jak i tych bardziej tradycyjnych. Pasują i do mebli drewnianych i do tych wykonanych z tworzyw sztucznych. Można je dostać w sklepach z artykułami wyposażenia wnętrz. 

Do czego można wykorzystać relingi kuchenne? 

Relingi montowane w kuchni do świetny sposób na maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Różnorodność dostępnych rozwiązań umożliwia autorskie skomponowanie systemu relingowego, który będzie optymalnie dostosowany do potrzeb każdego użytkownika. Na relingach można podwieszać zarówno haczyki na ściereczki i ręczniki czy niewielki półeczki, które doskonale sprawdzą się jako miejsce przechowywania przypraw niezbędnych przy gotowaniu. 

Montaż relingów kuchennych 

Montaż relingów kuchennych jest zazwyczaj bardzo prostą czynnością, która nie wymaga żadnych specjalistycznych umiejętności. Najwięcej producentów stosuje rozwiązania w postaci wkrętów przymocowanych do ścian. Do przymocowania takich relingów niezbędna będzie wiertarka oraz poziomica pomagająca wywiercić dziury na tej samej wysokości.

Tags: