Wieszak na ubrania - niezastąpiony w każdym przedpokoju?>

Wieszak na ubrania powinien znaleźć się w każdym domu w każdym przedpokoju. Bardzo często kompletnie nie zwracamy uwagi na tak proste i podstawowe elementy wyposażenia domu, co jest wielkim błędem.


Podstawowe funkcje wieszaka

Wieszak na ubrania (zobacz) ma za zadanie przechowywać naszą odzież wierzchnią w taki sposób, aby się ona nie wygniotła ani nie powyciągała. Wieszak powinien stać w ogólnodostępnym miejscu, dzięki czemu nie będzie problemu z powieszeniem palta czy kurtek ości, którzy akurat przyszli z wizytą. Ponadto w zależności od tego, ile dokładnie mamy miejsca w przedpokoju możemy pokusić się o zakup wieszaka stojącego, lub bardziej kompaktowego, wieszanego na ścianie.


Ciekawe, designerskie formy wieszaków

Obecnie na rynku można spotkać wieszaki o bardzo różnych i ciekawych formach i wykonane z najróżniejszych materiałów, których rolą jest nie tylko przechowywanie odzieży wierzchniej, ale również pełnienie funkcji dekoracyjnej. Wieszak na ubrania można również wykonać samemu w domu - wystarczy trochę inwencji twórczej, ciekawy pomysł i zdolności manualne, aby w kilka chwil wyczarować piękny i niepowtarzalny wieszak na ubrania, który już od wejścia będzie przyciągał spojrzenia gości.


Tags: