Daj sobie chwilę relaksu każdego dnia?>

Wiszące fotele jak ten: http://www.dedekor.pl/fantastyczny-fotel-wiszacy-cruz przez wiele lat uznawane były za luksus, na który Polacy nie mogli sobie pozwolić. Wraz z wkroczeniem do naszego kraju największych potentatów z branży dekoratorskiej i budowlanej, marzenia mogły stać się rzeczywistością.


OSTOJA SPOKOJU


Fotel wiszący to element ponadczasowy. Możliwość personalizacji jego wyglądu umożliwia dopasowanie go do każdego wnętrza (również w mieszkaniu na blokowisku).


Stanowi on świetny element wyposażenia pokoju dziecięcego, salonu, ale również tarasu i balkonu. Polacy pokochali go za możliwość odpoczęcia w jego wnętrzu. Nasze zwierzęta za miękkie poduszki, które go wyściełają.


GDZIE KUPIĆ WISZĄCY FOTEL?


Aktualnie wiszący fotel można zakupić w większości sklepów budowlanych i wnętrzarskich. Mnogość występujących wzorów i kolorów sprawia, że wybór tego idealnego może być problematyczny.


Dla osób zainteresowanych techniką hand- made, również posiadamy dobrą wiadomość. Trochę płótna np. żeglarskie, a także kilka wytrzymałych lin (np. holowniczych) zamienić można na stylowy i nowoczesny fotel. Jego surowy charakter świetnie sprawdzi się zarówno w domu jak i w ogrodzie. Przed mocowaniem należy jednak pamiętać, by sprawdzić czy sufit lub gałąź nie są uszkodzone i będą w stanie utrzymać ewentualny ciężar.


Tags: