Ławki parkowe - styl i elegancja?>

Ławki parkowe są niezbędnym elementem małej architektury miejskiej. Jeszcze do niedawna można było napotkać ławki, stanowiące toporną konstrukcję zbitych ze sobą kilku desek, ustawionych na metalowych nogach. Obecne ławki, to estetyczne i wygodne meble znajdujące się w parkach, na skwerach czy placach zabaw, wręcz zachęcające do skorzystania z ich wygodnego siedziska.

Nowoczesny styl

Nowe spojrzenie projektantów ogrodów sprawiło, że elementy wyposażenia miejskich ośrodków zieleni, są tworzone z pasją, według nowych trendów, posiadają ciekawy design, mogą być tworzone w stylu retro, tradycyjnym lub nowoczesnym.

Gwarancja solidności

Ławki są produkowane w szerokiej gamie barw, ich dobrze wyważona podstawa utrzymuje całą konstrukcję w stabilnej pozycji, a rodzaj użytego materiału jest dobrze dostosowany do otoczenia. Wykorzystywane jest drewno, stal i beton łączony z drewnem. Dokładność wykonania i materiały wysokiej jakości, sprawią, że z takich mebli można będzie cieszyć się przez długie lata.

Standardowe ławki parkowe mają zastosowanie również w przydomowych ogrodach lub na działkach rekreacyjnych. Ich elegancki wygląd sprawia, że dobrze będą się prezentować również we wnętrzach dużych sklepów i galerii, jako miejsce do odpoczynku po długim chodzeniu.

Tags: