Hoker? Co to takiego??>

Hoker to stołek barowy. Wysoki, funkcjonalny i zajmuje niewiele miejsca. Pomieszczenia z hokerami wyglądają efektownie i nowocześnie, dodatkowo to wygodny mebel sprawdzający się głównie w kuchni i jako oryginalne krzesło przy wyspie kuchennej.

Hoker - konstrukcja mebla

Konstrukcja hokera nie jest przypadkowa. Jego siedzisko powinno sięgać 30 cm poniżej blatu lub wyspy. Dzięki temu można swobodnie ułożyć ręce na blacie. Szerokość siedziska to maksymalnie 40 cm. Bardzo ważne jest również oparcie. Są oczywiście modele bez, jednak aby krzesło było wygodne, warto wybrać model z oparciem. Im wyższe, tym hoker wygodniejszy. Doskonałym pomysłem jest zakup hokera regulowanego. Istnieje bowiem możliwość regulacji wysokości, co umożliwia dostosowanie mebla do wymaganej wysokości.

Hoker - skóra, plastik, drewno?

Najczęściej wybierane są hokery plastikowe i drewniane na mebletkaniny.pl. W klasycznych wnętrzach sprawdzą się hokery drewniane. Nadają wnętrzu odpowiedniego charakteru i poczucia harmonii. Hokery plastikowe to zdecydowanie rozwiązanie awangardowe. Hokery w kuchni są zazwyczaj wykonane z tworzyw sztucznych, ze względu na swoją funkcjonalność. Hoker skórzany to mebel z klasą. Jest wyznacznikiem wygody i luksusu. Sprawdzi się jako oryginalne krzesło we wnętrzu luksusowym i nowoczesnym.

Hokery w kuchni, w salonie, w łazience, w sypialni...Obecny design jest na takim poziomie, że zwykły stolik barowy nabiera zupełnie innego charakteru.

Tags: