Dlaczego warto kupić prowadnice blum tandem do szaf??>

Bezpieczeństwo w każdym domu jest kwestią priorytetową. Uważać na siebie powinni, zarówno dorośli, jak i dzieci. Statystycznie rzecz biorąc, najwięcej wypadków zdarza się właśnie w naszych czterech ścianach, zatem należy dołożyć wszelkich starań, aby codzienne funkcjonowanie w domu lub mieszkaniu było obarczone jak najmniejszym ryzykiem. Inwestycja w dobry system prowadnic Tandem do szaf i elementów przesuwnych może mieć olbrzymie znaczenie.


Prowadnice Tandem Blum - gdzie wykorzystamy?

System prowadnic blum tandem jest dość uniwersalnym rozwiązaniem. Pasuje do różnego rodzaju szuflad oraz klas obciążeniowych. Niezależnie od tego, czy mamy w domu proste klasyczne szafy i komody, czy też meble bardzo nowoczesne o nieszablonowych wzorach, możemy zastosować do nich funkcjonalne prowadnice. Duże szafy i szafki z szufladkami najczęściej występują w sypialniach, salonach, przedpokojach czy domowych bibliotekach. Prowadnice Blum Tandem można umieścić zazwyczaj we wszystkich tych meblach.

blum tandem


Blum Tandem - podstawowe cechy

Prowadnice wykonywane są z wytrzymałych tworzyw po to, by były odporne na spore obciążenia oraz wymagającą, i długotrwałą eksploatację. Do szaf z ubraniami lub rzeczami osobistymi zaglądamy przecież codziennie, więc muszą być w pełni praktyczne, oraz przystosowane do dużej częstotliwości użytkowania. Prowadnice Tandem nie ulegają łatwo rdzy ani uszkodzeniom mechanicznym.

Cisza i spokój w pakiecie z Tandem Blum

Z systemem prowadnic Tandem można wykonywać standardowe czynności w ciszy, ponieważ dzięki mechanizmowi zwalniającemu ruch, szuflady i drzwiczki szaf nie trzaskają. Jest to także zabezpieczenie przed dziećmi, które mają tendencje do otwierania i zamykania wszystkich mebli.

Tags: