Jak zrobić świece z wosku sojowego??>

Robienie świec z wosku sojowego jest niedrogie w porównaniu z innymi metodami robienia świec w domu. Podstawowe materiały dla domowych świec sojowych to olej, knot i pojemnik. Wszystko inne czego potrzebujesz może być zakupione w lokalnym sklepie rzemieślniczym lub wykonane z niedrogich materiałów, które prawdopodobnie już masz w swoim domu. Robienie świec sojowych w domu może być niedrogą alternatywą dla kupowania komercyjnych świec. 

Co to jest wosk sojowy?

Wosk sojowy to rodzaj wosku produkowanego z ziaren soi. Jest znany z niskiej temperatury topnienia, wysokiej zdolności do odprowadzania wilgoci i niskiego zapachu. Wosk sojowy jest wytwarzany wyłącznie z soi i jest wolny od dodatków i konserwantów. Ma niską temperaturę topnienia, więc bardzo łatwo się topi i rozlewa do pojemników. Dzięki temu wosk sojowy z topwosk.pl jest dobrym wyborem do produkcji świec. Wosk sojowy jest woskiem roślinnym. To sprawia, że wosk sojowy jest dobrym wyborem dla ekologicznych twórców świec.

Co będzie potrzebne do zrobienia świec z wosku sojowego?

Składniki potrzebne do zrobienia świeczki: wosk sojowy, zapach i pojemnik. Wosk sojowy jest dostępny tutaj. Do przechowywania świec sojowych można użyć wielu różnych pojemników. Szklane słoiki są oczywiście powszechne, ale możesz również zrobić świece sojowe w plastikowych pojemnikach z recyklingu. Do tego wybierz ładny zapach do świecy.


Jak zrobić świece z wosku sojowego? Krok po kroku

Roztop wosk sojowy. Wlej wosk sojowy do pojemnika z knotem. Gdy masz już gotowy wosk sojowy, wlej go do wybranego pojemnika. Upewnij się, że pojemnik z woskiem sojowym jest czysty i wolny od wszelkich zanieczyszczeń. Jeśli pojemnik na wosk sojowy jest nieczysty lub zanieczyszczony, zniszczy on wosk sojowy znajdujący się w środku. Dodaj kilka kropel zapachu i wszystko wymieszaj.

Tags: