Stolik pomocniczy – obowiązkowy w mieszkaniu?>

Salon to bez wątpienia najważniejsze pomieszczenie w domu. Musi służyć nie tylko domownikom, ale także nadawać się do przyjmowania gości. Powinien być estetyczny, ale przede wszystkim funkcjonalny. Czego nie może w nim zabraknąć? Z pewnością będą to eleganckie stoliki kawowe – idealne do każdego mieszkania. 

Dlaczego warto postawić na kilka stolików kawowych?
Dwa czy nawet trzy stoliki kawowe to coraz popularniejszy trend wnętrzarski. Te nie tylko lepiej się prezentują, nie odbierając pomieszczeniu lekkości i nie zagracając go, ale przede wszystkim są praktyczniejsze. Jeden jest wtedy traktowany jako stolik pomocniczy – można go przysunąć do jednego z gości czy umieścić na nim dodatkowe przekąski. To bardzo funkcjonalne rozwiązanie idealnie sprawdza się podczas mniejszych i większych przyjęć w gronie rodziny i przyjaciół.

Gdzie kupić stylowe stoliki do kawy?
Jeśli marzymy o stylowych stolikach kawowych, w tym jednym stoliku kawowym, warto uważnie przejrzeć oferty sklepów meblowych – również tych internetowych. Obecnie producenci oferują szeroki wybór kompletów stolików w różnej stylistyce – od minimalistycznej, przez surową, nieco loftową, po skandynawską, czy bardziej klasyczną tradycyjną.

Tags: