Najpopularniejsze stoły do kuchni?>

Stół, ustawiony w kuchni albo jadalni, zazwyczaj stanowi centrum rodzinnego życia. Spożywa się przy nim posiłki, rozmawia, czasem też pracuje. Warto więc wybierać stoły takie, przy których będzie w stanie pomieścić się jak najwięcej osób.


Stoły rozkładane

Mogą one spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób, ponieważ te znajdujące się obecnie na rynku odznaczają się wyjątkowym wyglądem, ale przede wszystkim wysoką funkcjonalnością. Najpopularniejsze współcześnie rozkładane stoły zobaczysz na stronie Dedekor.pl. Mogą mieć one różne kształty i wymiary: znaleźć można bowiem zarówno duży stół do jadalni, jak i niewielki rozkładany stół do kuchni. Dobrze wybrany mebel może zaś dać gwarancję tego, że będzie dobrze służył przez długie lata.


Z czego można wybierać?

Decydując się na stół rozkładany, wybierać można z naprawdę szerokiej oferty. Jeśli chodzi o te drewniane, to najlepsze są takie wykonane z: drewna dębowego, z litego drewna sosnowego albo bukowego. Blaty takich mebli mogą być pokryte naturalną drzewną okleiną lub pomalowane lakierem. Ich kształty mogą obejmować: blaty kwadratowe, prostokątne, owalne, okrągłe, a nawet asymetryczne. Każdy z takich modeli może występować w różnych rozmiarach.


Tags: